Odwiedza nas 5 gości
Odwiedzających: 1230570


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 30.11.1999 r.
  OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK   14 - 21 IX 2014 r.


1.    Dzisiaj liturgiczne Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; * po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych oraz z ich rodzicami; * po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców dzieci z naszej parafii z klas II  podstawowych, również tych, uczących się w szkołach poza parafią, przed I Komunią św.; * ofiary składane na tacę inwestycyjną zasilą fundusz sanktuarium w Skrzatuszu, któremu poświęcony jest dzisiejszy Gość Niedzielny w którym,  oprócz drugiej części Dzienniczka s. Faustyny, znajduje się też płyta z filmową prezentacją sanktuarium Matki Bożej Bolesnej;

   PONIEDZIAŁEK: Wspomnienie NMP Bolesnej; * spotkanie odpowiedzialnych za poszczególne Kręgi Maryjne i Ruch Szensztacki o godz. 17.00 w domu parafialnym;
WTOREK: Wspomnienie św. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp. i męcz.;

CZWARTEK: Święto św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski i Młodzieży – do udziału we Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy młodzież, a kandydatów do bierzmowania  z klas III gimnazjalnych prosimy o obowiązkową  obecność na pierwszym spotkaniu modlitewnym w czasie Mszy,  po której spotkają się w grupach ze swoimi animatorami;

PIĄTEK: w każdy piątek o godz. 15.15 w naszym kościele odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego – serdecznie zapraszamy; * po wieczornej Mszy spotkanie Apostolstwa Trzeźwości w salce św. Józefa;

SOBOTA: Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męcz.; * młodzież udająca się do Skrzatusza na Diecezjalny Dzień Młodych wyruszy autokarami z górnego parkingu o godz. 8.00; * od godz. 17.00 adoracja i spowiedź w dolnym kościele;

NIEDZIELA: w Skrzatuszu odpust diecezjalny – pielgrzymi z naszej parafii wyruszą autokarami z górnego parkingu o godz. 7.00; * o godz. 13.00 Msza św. jubileuszowa za małżonków składających śluby we wrześniu – prosimy o zgłoszenia; * zbiórka ofiar do skarbonek na kształcenie w diecezji, KUL oraz Chleb św. Antoniego;

2.    Organizujemy pielgrzymki do Skrzatusza – na Diecezjalny Dzień Młodzieży - 20 IX i Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w dniu odpustu - 21 IX – zapisy w zakrystii; *  zachęcamy do czytania prasy katolickiej, do nabycia są kalendarze ścienne na 2015 r. w cenie 8 zł.;

3.    Zmarli w tygodniu:+ Antoni Dziekiewicz, l. 91;+ Michał Stereńczak, l. 74;+ Kazimierz Wiśniewski, l. 85;+ Ryszard Butkiewicz, l. 68; + Wiktor Szwajkowski, l. 74; + Dominika Gudejko, l. 91; +Czesława Wojciechowska, l. 99;
+ Maria Strzelecka, l. 83;+ Marcin Krysiak, l. 67;

                                              - wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..
ks. Lucjan Huszczonek, proboszcz