Odwiedza nas 4 gości
Odwiedzających: 1727241


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 04.04.2015 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NA XXXIII TYDZIEŃ ZWYKŁY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK  15 - 22 XI 2015 r. 
 
1.Dzisiaj Msza o godz. 13.00 jubileuszowa – przyjmujemy zgłoszenia; * w naszej parafii gościmy ks. prob. Piotra Domarosa, który po Mszy będzie kwestował na potrzeby remontowe w swojej parafii; * taca przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie; * modlitwa wypominkowa w dni powszednie od godz. 17.15, a w niedziele od godz. 18.00;

PONIEDZIAŁEK: po Mszy wieczornej spotkanie dla Odnowy w Duchu Świętym;
WTOREK:
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej;
ŚRODA:
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz.; po Mszy wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas;
CZWARTEK:
Wspomnienie bł. Salomei, dz.; po Mszy spotkanie biblijne * o godz. 19.00 w salce św. Maksymiliana radosne spotkanie z Jezusem, zaprasza Kiononia Jan Chrzciciel;
PIĄTEK:
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.; * po Mszy św. o godz. 18.00 odbędą się muzyczne Zaduszki – zapraszamy;
SOBOTA:
Wspomnienie Ofiarowania NMP;
NIEDZIELA:
Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej i Eucharystycznego Ruchu Młodych – po Mszy św. o godz. 8.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Jezusa i odmówienie aktu poświęcenia NSPJ – możemy uzyskać odpust zupełny; * w czasie Mszy o 11.30 dzieci i młodzież z ERM odnowią swoje przyrzeczenia, a po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci ze SP nr 3 w sprawie I spowiedzi i Komunii św. ich dzieci; * po Mszach zbiórka ofiar na chleb św. Antoniego;
2.VARIA:
na pomoc chrześcijanom w Syrii ofiarowaliście kwotę 5023,65 zł – niech Bóg wynagrodzi dobroć serca; * do 23 XI trwa kwesta ofiar na zakup opału dla potrzebujących w ramach akcji „Zapałka nie ogrzeje”; * w kwietniu przyszłego roku organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej zaś w październiku do Meksyku – informacje i zgłoszenia w zakrystii; * sygnalizujemy, że wizyta duszpasterska w naszej parafii w tym roku rozpocznie się już w Adwencie – szczegóły w najbliższym czasie; * do nabycia jest Gość Niedzielny i kalendarze diecezjalne na rok 2016;

Zmarli w tygodniu:

+Julian Pepera l.83;
+Kazimierz Jancz l.76;
+Marianna Cichończuk l.73;
+Barbara Bielak l.62;
+Władysława (k) Kwiatkowska l. 80;
Ofiary aktu terroru w Paryżu

wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie...
proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek