Odwiedzających: 1998558


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 30.11.1999 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXI TYDZIEŃ ZWYKŁY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK    21 – 28 VIII 2016 r.1. Na mocy dekretu biskupa diecezjalnego ks. Dawid Fuławka kończy dzisiaj w naszej parafii sześcioletnią posługę duszpasterską – ks. Dawidowi dziękujemy za Jego pracę i, zapewniając modlitewną pamięć, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi; * Msza św. w intencji małżonków, którzy śluby składali w sierpniu o godz. 13.00; * Mszy św. w kościele św. Ottona o godz. 18.00 będzie przewodniczył JE ks. bp Krzysztof Włodarczyk, po niej, o godz. 19.30, koncert poezji śpiewanej;

PONIEDZIAŁEK: Wspomnienie NMP Królowej;
ŚRODA:
Święto św. Bartłomieja, Apostoła;
PIĄTEK: Uroczystość NMP Częstochowskiej – w czasie nabożeństwa o godz. 17.30 odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu; * Msza św. wieczorna w intencji wszystkich zmarłych w sierpniu; * z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych;
SOBOTA:
Wspomnienie św. Moniki;
NIEDZIELA:
porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę; * przypominamy, że w naszej parafii niedziele chrztu św. to druga i czwarta niedziela miesiąca, zaś nauki przed chrztem odbywają się w piątki poprzedzające niedziele chrztu;

2. Rodziny pragnące przyjąć dla swoich dzieci tornistry z wyprawkami szkolnymi Caritas zaprasza w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek w godz. od 8.00 do 10.00, oraz w środę i czwartek w godz. od 15.00 do 17.30 – serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom i fundatorom wyprawek szkolnych; * w dniu 18 września odbędzie się pielgrzymka do Skrzatusza na doroczny, diecezjalny odpust Matki Bożej Bolesnej – organizujemy wyjazd: koszt 40 zł, zapisy w zakrystii; * w związku z prośbą ks. biskupa Edwarda o nowennę przed czterdziestą rocznicą istnienia naszej parafii podejmujemy zobowiązanie i od 1 niedzieli września do ostatniej niedzieli maja przyszłego roku wieczorna adoracja w niedziele poświęcona będzie wszystkim osobom poranionym, skrzywdzonym, nieporadnym, spychanym na margines życia, podlegającym różnym formom terroru oraz uchodźcom – już dzisiaj zapraszamy do udziału w nowennie; * do nabycia jest „Gość Niedzielny”;

Zmarli w tygodniu:


+ Agata Jędras l. 80;
+ Bożena Stochniałek l. 68;
+ Alfons Filipowiak l. 83;
+ Sylwester Ząbek l. 65;

wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..
 proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek