Odwiedza nas 2 gości
Odwiedzających: 1563453


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 04.04.2015 r.
OGŁOSZENIAO DUSZPASTERSKIENA NA XIII TYDZIEŃ ZWYKŁY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK   28 VI - 5 VII 2015 r.


1.Dzisiaj przypada 43 rocznica ustanowienia diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej; * w czasie Mszy św. o godz. 10.00 dziękujemy Bogu za dar obecności w naszej rodzinie parafialnej s. Moniki; * nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 18.00, w poniedziałek i wtorek o godz. 17.30 - serdecznie zapraszamy;

PONIEDZIAŁEK: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła; * imieniny ks. bpa Pawła Cieślika; * odpust zupełny mogą otrzymać osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi przez papieża bądź biskupa pod warunkiem odmówienia wyznania wiary; * ofiary składane na tacę stanowią tzw. „świętopietrze” i wspomagają działalność Stolicy Apostolskiej;
CZWARTEK: I czwartek miesiąca – od 17.00 adoracja i modlitwa w intencji powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – zapraszamy RPSK;
PIĄTEK: I piątek miesiąca – od godz. 15.00 adoracja i okazja do spowiedzi, Msze święte popołudniowe o godz. 16.00 i 18.00;
SOBOTA: I sobota miesiąca – od godz. 10.00 adoracja, nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i okazja do spowiedzi św., o 11.00 Msza św; * odwiedziny chorych w czasie wakacji, ze względu na urlopy, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z poszczególnymi księżmi;
NIEDZIELA: po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana Tajemnic ŻR; * o 11.30 Msza św. w intencji urodzonych w lipcu – przyjmujemy zgłoszenia;

2.Z wielką radością informujemy, że w miniony czwartek nasz parafianin Mateusz Szczepański przyjął sakrament święceń w stopniu diakona – pamiętajmy o Mateuszu w codziennej modlitwie i prośmy o nowe powołania z naszej parafii; * Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizujące pomoc wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów np. budując studnie, szkoły i szpitale prosi o zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – gromadzimy ten sprzęt pod tarasem przy wejściu do dolnego kościoła do dnia  4 lipca w którym zostanie odebrany – szczegółowe informacje u panów Jacka Lewandowskiego i Bogdana Orszulaka, pracowników parafii; * jak każdego roku zachęcamy do udziału w pieszym pielgrzymowaniu na Jasną Górę w dniach od 1 do 13 sierpnia – spotkanie 27 lipca o godz. 17.30 w parafii NSJ, istnieje możliwość pielgrzymowania duchowego w tzw. Grupie Złotej – zapisy w zakrystii; * osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch organizowaną przez Caritas od 3 do 10 X prosimy o zabranie z zakrystii koniecznych do podpisania umów; * do nabycia jest Gość Niedzielny;
 
Zmarli w tygodniu:    
+ Jadwiga Kozłowska l. 79;         
+ Grażyna Przepiórka l. 61;
+ Janina Podkówka l. 91;     

  wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..
    proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek