Odwiedza nas 1 gość
Odwiedzających: 1214548


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 18.08.2013 r.
 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
24 VIII –  31 VIII 2014 r.

1. W najbliższym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK: posługę duszpasterską w naszej parafii rozpocznie ks. wikariusz Robert Stwora, którego witamy i polecamy łaskawości Boga;

WTOREK: Uroczystość NMP Częstochowskiej; * Dzień modlitw za Kościół Prześladowany na Bliskim Wschodzie ( komunikat KEP ) – ofiary do puszki na wsparcie dla chrześcijan prześladowanych w Iraku, Syrii i Palestynie; * od 17.00 do adoracji Pana Jezusa z możliwością uczczenia relikwii św. Joanny Beretty Molla włączają się ci, którzy podjęli zobowiązanie duchowej adopcji;

ŚRODA: Wspomnienie św. Moniki;

CZWARTEK: Wspomnienie św. Augustyna, bp. i dK;

PIĄTEK: Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; * adoracja i spowiedź św. od godz. 17.00 w dolnym kościele, Msza św. o godz. 18.00 za Zmarłych w miesiącu sierpniu w kościele górnym;

2. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w dniu 1 IX o godz. 8.00, a powakacyjne, obowiązkowe spotkanie katechetów, sióstr zakonnych i księży z naszej parafii w związku z rozpoczęciem roku katechetycznego i podjęciem obowiązków duszpasterskich odbędzie się w domu parafialnym w poniedziałek, w dniu 1 IX,  po wieczornej Mszy św.;

3.  Na początku września będziemy przeżywali tydzień ewangelizacyjny pod hasłem „Słupsk dla Jezusa”, który zakończy Marsz dla Jezusa w dniu 7 września – szczegóły na plakatach;  zaprasza SNE - Wspólnota św. Krzysztofa, która od września tego roku swoją przystań i gościnę będzie miała przy naszej parafii; * bardzo prosimy, by intencje mszalne zamawiać wyłącznie u księży w kancelarii lub zakrystii – nie przyjmujemy mszalnych intencji anonimowo rzucanych  na tacę czy do skarbonek;

4. W dniu 6 września organizujemy wyjazd dorosłych na Lednicę Seniora - zapisy w zakrystii; spotkanie rozpoczyna się o godz. 12.00, a kończy się przejściem przez Bramę III Tysiąclecia o godz. 17.00; * organizujemy pielgrzymki do Skrzatusza – na Diecezjalny Dzień Młodzieży - 20 IX i Diecezjalną Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej - 21 IX – zapisy w zakrystii; * ksiądz dyżurny jest na wezwanie pod numerem tel. dyżurnego: 600-262-278; * zachęcamy do czytania prasy katolickiej – w Gościu Niedzielnym pierwsza z trzech płyt zawierających Dzienniczek św. Faustyny (format mp3);

5. Zmarli w tygodniu:

+ Romuald Kułakowski, l. 84;

+ Stanisława (k) Janulis, l. 87;

+ Tomasz Kieszkiewicz, l. 60;

+ Lidia Rzeczkowska, l. 89;

+ Dariusz Król, l. 57;

+ Edmund Śniegulski, l. 66;

+ Lech Radzik, l. 60;

- wieczny odpoczynek racz im dać Panie... 

  ks. Lucjan Huszczonek, proboszcz