Odwiedza nas 5 gości
Odwiedzających: 1815232


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 04.04.2015 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEOGŁOSZENIA NA IV TYDZIEŃ ZWYKŁY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK  31 I – 7 II 2016 r.

1.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30  w holu dolnego kościoła można nabyć ciasto upieczone przez rodziców dzieci ze scholi „Maksymilianki” -  dochód przeznaczony jest na potrzeby scholi;
PONIEDZIAŁEK: od godz. 17.00 adorację w intencji rodzin naszej parafii prowadzą siostry nazaretanki; * od godz. 20.00 Msza św. z modlitwą wstawienniczą - zapraszają SNE św. Krzysztofa i Odnowa w Duchu Świętym;
WTOREK: Święto Ofiarowania Pańskiego – przynosimy świece, które zostaną pobłogosławione – ręcznie wykonane przez wolontariuszy Caritas naszej parafii świece woskowe będzie można nabyć przed Mszą wspomagając potrzebujących; * Msze święte jak w dni powszednie w górnym kościele, dodatkowa Msza o godz. 9.00; * Światowy Dzień Życia Konsekrowanego – po Mszy zbiórka ofiar do puszki na zakony kontemplacyjne; * w tym dniu w naszym mieście spotkajmy się z ks. biskupem Edwardem i zespołem Siewcy Lednicy przy znakach ŚDM – Krzyżu i ikonie Salus Populi Romani – w kościele Mariackim o godz. 19.00 /kandydaci do bierzmowania, młodzież/; * we wtorek kancelaria parafialna będzie czynna tylko przed południem;
ŚRODA: Msza św. w intencji ADŚ o godz. 7.30, różaniec ADŚ od godz. 16.30;
CZWARTEK:  I czwartek miesiąca – na godz. 17.00 zapraszamy RPSK i rodziny powołanych z naszej parafii; * od godz. 19.00 w salce św. Maksymiliana spotkanie modlitewne organizowane przez Koinonię Jan Chrzciciel;
PIĄTEK: Wspomnienie św. Agaty – poświęcenie wody i chleba ku jej czci w czasie Mszy św. o godz. 18.00; * I piątek – adoracja i okazja do spowiedzi od godz. 15.00, dodatkowa Msza o godz. 16.00 ! będzie tylko jeden spowiednik, korzystajmy więc ze spowiedzi w inne dni - codziennie o godz. 17.00 !;
SOBOTA: I sobota miesiąca – adoracja od godz. 10.00, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi i Msza św. o godz. 11.00; * po Mszy Parafialny Zespół Caritas zaprasza na herbatę i ciasto oraz prezentację przygotowaną przez dzieci i wychowawców szkoły katolickiej „Ziarno”;
NIEDZIELA: Msza św. urodzinowa o godz. 11.30 – przyjmujemy zgłoszenia;
2.VARIA: prosimy, by w rozliczeniu podatkowym przekazać 1 % na Caritas; * w Roku Miłosierdzia na przełomie kwietnia i maja organizujemy pielgrzymkę śladami wielkich Świętych Polaków, zaś parafia św. Józefa zaprasza pod koniec maja na pielgrzymkę do Włoch – szczegóły na plakatach; * do nabycia jest prasa katolicka;
Wizyta duszpasterska:
Poniedziałek: 1 II – ul. Zygmunta Augusta 18; 
Wtorek: 2 II – ul. Zygmunta Augusta 20, 74, 76; 
Środa: 3 II – ul. Zygmunta Augusta: 4, 12;  
Czwartek 4 II - ul. Piłsudskiego:  7, 3; 
Piątek  5 II  - ul. Piłsudskiego: 5B, 5, 1A, 1B
Sobota 6 II – od godz. 11.00 -  ul. Piłsudskiego 1C, 1D, 1E; 
          od godz. 14.30 – uzupełnienia;

Zmarli w tygodniu:
 
+ Teresa Zakrzewska l. 86;        
+ Helena Szczurowska l. 84;
+ Hanna Bruzgo-Świerczewska l. 66;  
+ Halina Liszka l. 75;
+ Małgorzata Zołotar l. 64; 

                                                                              wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..


proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek