Odwiedza nas 2 gości
Odwiedzających: 1894094


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 04.04.2015 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 NA IV TYDZIEŃ WIELKANOCY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO W SŁUPSKU
  17 - 24 IV 2016 r.1.Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza – odpowiedzmy na wezwanie do modlitw o powołania kapłańskie i zakonne; * rodziców z uczniami klas drugich gimnazjum pragnących rozpocząć formację przed przyjęciem bierzmowania zapraszamy na spotkanie po Mszy o godzinie 10.00; * spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, które w dniu 15 maja będą przeżywały rocznicę I Komunii i spowiedzi świętej – po Mszy o godz. 11.30; * małżeńskich jubilatów ślubujących w kwietniu zapraszamy na godz. 13.00; * film „Bóg nie umarł 2” w Multikinie o 15.40;

PONIEDZIAŁEK: spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy wieczornej;
CZWARTEK: spotkanie biblijne i Koinonii Jan Chrzciciel po Mszy wieczornej;
SOBOTA: Uroczystość św. Wojciecha, bp. i męcz. – głównego patrona Polski i Diecezji; * dzień imienin ks. Wojciecha;
NIEDZIELA: spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych z oraz ich rodziców po Mszy św. o godz. 10.00; * spotkanie  rodziców dzieci z klas II SP nr 4, 8, 10 i Szkoły Społecznej z terenu naszej parafii po Mszy św. o godz. 11.30; * na prośbę Papieża Franciszka po Mszach świętych w czasie których słowo wygłosi s. Beata Sobczyk pochodząca z naszej parafii, a obecnie pracująca na Ukrainie, zbiórka ofiar na pomoc w pracy duszpasterskiej i pomoc humanitarną dla Ukrainy;

2.Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Żywego Różańca do Skrzatusza w dniu 7 maja – zapisy w zakrystii; * spotkanie organizacyjne przed Pielgrzymką Promienistą na Górę Chełmską w dniach 1-3 maja w kościele Mariackim w dniu 24 kwietnia o godz. 17.00; * uroczystości jubileuszowe Chrztu Polski i 25-lecia wizyty w naszej diecezji św. Jana Pawła odbędą się w Kołobrzegu w dniu 11 czerwca; * od 20 do 25 lipca w ramach ŚDM będziemy gościć w Słupsku pielgrzymów ze Szwajcarii - deklaracje użyczenia im noclegów na ulotkach i u ks. Roberta; * parafia pw. św. Józefa organizuje kolonie letnie w pierwszej dekadzie sierpnia – informacje w gablocie; * zachęcamy do czytania prasy katolickiej;

Zmarli w tygodniu:
   
+ Włodzimierz Kuliński l. 55;              
+ Zenon Szewczyk l. 64;
+ Krystyna Gbiorczyk l. 83;                  
+ Stanisław Pater l. 84;         
                                                    
                                                                                 wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..
 proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek