Odwiedza nas 6 gości
Odwiedzających: 1457806


 
Ogłoszenia duszpasterskie Utwórz PDF Drukuj
dodano: 04.04.2015 r.
OGŁOSZENIAO DUSZPASTERSKIE NA III TYDZIEŃ WIELKANOCNY
PARAFIA PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO
SŁUPSK   19  - 26 IV 2015 r.

1.Dzisiaj Niedziela Biblijna; * po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 w holu dolnego kościoła można nabyć ciasto i zasilić konto Maksymilianek; * spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych po Mszy o godz. 11.30; * po każdej Mszy św. od przedstawicieli Fundacji Przyjaciele Życia można nabyć znaczek stóp oryginalnej wielkości 10-tygodniowego dziecka – jeśli ktoś zechce ofiarować za taki znaczek ponad dwa złote nadwyżką tą zasili organizację Marszu dla Życia;

WTOREK: spotkanie Apostolstwa Modlitwy po wieczornej Mszy;
ŚRODA: osoby, które podjęły Dzieło Duchowej Adopcji zapraszamy na wspólną modlitwę od godz. 17.30, a o godz. 18.00 Msza św. w ich intencji;
CZWARTEK: Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz. – głównego patrona Polski i Diecezji – dzień imienin ks. Wojciecha; * spotkania: biblijne, Wspólnoty Szkaplerznej i Rycerstwa Niepokalanej po wieczornej Mszy św.,
PIĄTEK: wykład i debata na temat uzależnienia od multimediów rozpocznie się w siedzibie Civitas Christiana przy ul. Paderewskiego o godz. 17.00;
SOBOTA: Święto św. Marka Ewangelisty  - patrona Zespołu Szkół Katolickich przy naszej Parafii; * wyjazd na pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia o godz. 3.45 z górnego parkingu; * 6 rocznica święceń biskupich ks. bpa Krzysztofa Zadarki;
NIEDZIELA: z okazji 150-lecia urodzin św. Urszuli Ledóchowskiej w kościele Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 9.00 ks. bp Krzysztof Zadarko odprawi Mszę św. i przyjmie relikwie Świętej, jako dar dla naszego miasta;

W dniach 1 – 3 maja odbędzie się XXII pielgrzymka piesza ze Słupska na Górę Chełmską – spotkanie organizacyjne - 28 kwietnia o godz. 19.00 w kościele mariackim; * zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Skrzatusza w dniu 9 maja w zakrystii; * Caritas zaprasza na pielgrzymkę do Włoch z obecnością przy grobie św. Jana Pawła II oraz audiencją u papieża Franciszka z okazji 25-lecia istnienia Caritas Polska – pielgrzymka odbędzie się w dniach 3-10 października, szczegóły i zapisy w zakrystii i u ks. Tomasza, są też jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do krajów nadbałtyckich – zapisy u ks. Dawida;
Na Chleb św. Antoniego ofiarowano kwotę 2477, 43 zł; * Msza św. w intencji pracodawców, ludzi pracy i bezrobotnych - w kościele pw. św. Józefa – 1 maja o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. bpa Krzysztofa Zadarki; * film o wstrząsającej historii pakistańskiej chrześcijanki pt. „Uwolnić Asię Bibi” - 25 i 26 kwietnia w kinie Rejs o godz. 14.00; * do nabycia jest Gość Niedzielny;

Zmarli w tygodniu:+ Grzegorz Budnik l. 63;+ Zofia Koba l. 89 + Marek Michałowski l. 54;+ Helena Rydz l. 85;+ Marian Kurdzielski l. 61 + Wanda Pacynowicz  l. 85; + Eugenia Skibińska l. 85; + Helena Więckiewicz l. 93;                                                                                                                                                                                                                                                                                        
                                                                             - wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie..
proboszcz, ks. Lucjan Huszczonek